KONST / Litografier / Färglitografi 15759280
nr 1575 9280
Peder Duke
(1938-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad EA. Bildmått: 41x51 cm, yttermått inklusive ram: 63x71 cm
Peder Duke, född 1938 i Stockholm, död 2003, svensk målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 20:25:49
100 kr
150 kr
200 kr
Peder Duke
Läs mer om Peder Duke